NOWE GODZINY LEKCJI I PRZERW

ZARZĄDZENIE DYREKTORA

Szczegółowe procedury podczas stanu epidemicznego - zobacz załącznik

ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Karta zapisu dziecka do świetlicy - pobierz w "pdf"

7 WRZEŚNIA RUSZA STOŁÓWKA SZKOLNA - PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Informacje o stołówce szkolnej - zobacz więcej

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020-2021

AKTUALNY WYKAZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH

Wykaz nowych podręczników szkolnych - zobacz w "pdf"

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA NA ROK SZKOLNY 2020-2021

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.
Zobacz wszystko szczegółowo w "pdf"

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W SP 15

Procedury są w fazie konsultacji m.in. z Radą Rodziców, będą dostępne przed rozpoczęciem roku szkolnego.

PROTEGO SAFE - APLIKACJA POWIADAMIAJĄCA O MOŻLIWYM KONTAKCIE Z KORONAWIRUSEM

Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym zachęca do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Zobacz więcej informacji o "Bezpieczny powrót do szkół"

WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA NA ROK SZKOLNY 2020-2021