NAUCZANIE ZDALNE DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

Zgodnie z ogłoszoną decyzją Premiera RP od poniedziałku 26.10.2020 r. klasy 4-8 przechodzą na tryb nauczania zdalnego. Klasy 1-3 mają zajęcia w trybie stacjonarnym w szkole. Nauczyciele uczący w klasach 4-8 prowadzą zajęcia zgodnie z planem lekcji w czasie rzeczywistym (jedna jednostka lekcyjna trwa ok. 30 min.). Nauczyciele: świetlicy, biblioteki, pedagog, psycholog, logopeda (zajęcia dla klas 1-3) pracują zgodnie ze swoim planem pracy w szkole.

PROGRAM DLA SZKÓŁ REALIZOWANY PRZY WSPÓŁPRACY Z KRAJOWYM OŚRODKIEM WSPARCIA ROLNICTWA

Informacja dla rodziców, zobacz w pdf: "Program dla szkół"

NOWE GODZINY LEKCJI I PRZERW

ZAPISY DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Karta zapisu dziecka do świetlicy - pobierz w "pdf"

7 WRZEŚNIA RUSZA STOŁÓWKA SZKOLNA - PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Informacje o stołówce szkolnej - zobacz więcej

AKTUALNY WYKAZ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH

Wykaz nowych podręczników szkolnych - zobacz w "pdf"

PROTEGO SAFE - APLIKACJA POWIADAMIAJĄCA O MOŻLIWYM KONTAKCIE Z KORONAWIRUSEM

Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym zachęca do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Zobacz więcej informacji o "Bezpieczny powrót do szkół"

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA NA ROK SZKOLNY 2020-2021

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.
Zobacz wszystko szczegółowo w "pdf"

ZARZĄDZENIE DYREKTORA

Szczegółowe procedury podczas stanu epidemicznego - zobacz załącznik

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020-2021